Czas dostawy

Sprzedawca wyśle Kupującemu na wskazany w zamówieniu adres, zakupiony towar/usługę dopiero po otrzymaniu od Kupującego wpłaty na konto bankowe Sprzedawcy. Sprzedawca zleca wysyłkę towaru/usługi, firmie realizującej dostawę w terminie jaki został określony na stronie z opisem towaru/usługi. Zazwyczaj termin ten wynosi 24 godziny od otrzymania wpłaty od Kupującego. Sprzedawca informuje iż zgodnie z prawem wydanie zakupionej rzeczy powinno nastąpić niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od zawarcia umowy.

  • dostawa firmą kurierską K-EX sp. z o.o. – przewidywany termin dostawy to następny dzień roboczy po dniu wysyłki w godzinach od 8:00 do 17:00, na terenie całego kraju. Przewidywany termin dostawy przesyłek do mieszkań prywatnych wynosi do 3 dni roboczych w godzinach od 8:00 do 17:00. Status realizacji dostawy można sprawdzić podając nr listu przewozowego na stronie: http://kurier.k-ex.pl/tnt.php

Koszty dostawy

Sposób Dostawy

Metody Płatności

Przesyłka Kurierska K-EX sp. z o.o.

paczka kopertowa

(waga do 1 kg, wymiary do dł.35, szer.25, wys.5 cm)

Przesyłka Kurierska K-EX sp. z o.o.

paczka

(waga do 30 kg, wymiary do dł.140, szer.80, wys.80 cm suma wszystkich wymiarów długość + szerokość + wysokość = do 220,00 cm)

płatność przelewem na konto bankowe

12,84zł

15,47 zł

Płatność poprzez serwis Transferuj.pl

12,84zł

15,47 zł